ASUS Desktop PC CM6730-WB002D Intel® i5-2300 Processor

29.999,00 ден.   Спореди

ASUS Desktop PC CM6730-WB002D Intel® i5-2300 Processor, MB Intel H61 Chipset, Graphics GeForce GT520 (2GRAM), RAM Memory 6G DDR3 1600Mhz, 1TB hard drive (7200RPM), DVD-RW 24x, 1 x PCI-e3.0 x 16, 1 x P...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 29.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Desktop PC CM6730-WB002D Intel® i5-2300 Processor, MB Intel H61 Chipset, Graphics GeForce GT520 (2GRAM), RAM Memory 6G DDR3 1600Mhz, 1TB hard drive (7200RPM), DVD-RW 24x, 1 x PCI-e3.0 x 16, 1 x PCI-e2.0 x 4 (PCI-e x16 slot), 1 x PCI-e2.0 x 2, 4 x SATA 3.0Gb/s ports, 2 x SATA 6.0 Gb/s ports, ALC892, 8 Channel Audio, Power Supply Peak 500W, DVD-RW 24x, 1 x Keyboard (USB), 1 x Mouse (USB), 1 x Warranty Card, 1 x Power Cord, 1 x Quick Manual

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка