Asus Cooler Triton 77

Asus Cooler Triton 77

1.477,00 ден.   Спореди

Asus Cooler Triton 77, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 18 dBA, 1500 ~ 2300 rpm (±10%) PWM, Al. fin, Cu. Base + 5 pipes


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.477,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Cooler Triton 77, Socket 3 in 1(775/754/939/AM2/AM2+), 18 dBA, 1500 ~ 2300 rpm (±10%) PWM, Al. fin, Cu. Base + 5 pipes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка