ASUS C8HM70-I/HDMI

ASUS C8HM70-I/HDMI

4.299,00 ден.   Спореди

ASUS C8HM70-I/HDMI, (On Board) Celeron 847, Chipset HM70, 2DDR3 SO-DIMM(Dual Channel) DDR3 1333/1066, 1 x D-Sub + 1 x HDMI, 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 6Gb/s*1 + SATA 3Gb/s*1, Gb Realtek PCIe, 6+2 CH(HD)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS C8HM70-I/HDMI, (On Board) Celeron 847, Chipset HM70, 2DDR3 SO-DIMM(Dual Channel) DDR3 1333/1066, 1 x D-Sub + 1 x HDMI, 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 6Gb/s*1 + SATA 3Gb/s*1, Gb Realtek PCIe, 6+2 CH(HD)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка