ASUS BX700 MOUSE/GY, Gray, Bluetooth 1.200DPI, Wireless, P/N: 90-XB0D00MU00020-

1.399,00 ден.   Спореди

ASUS BX700 MOUSE/GY, Gray, Bluetooth 1.200DPI, Wireless, P/N: 90-XB0D00MU00020-


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS BX700 MOUSE/GY, Gray, Bluetooth 1.200DPI, Wireless, P/N: 90-XB0D00MU00020-

Тип на кабел Wireless Bluetooth
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка