Asus Barebone AS V7-P5G41E ID1 CPU E3400

Asus Barebone AS V7-P5G41E ID1 CPU E3400

40.999,00 ден.   Спореди

Asus Barebone AS V7-P5G41E ID1 CPU E3400, 4GB RAM, 500GB HDD, Asus DVD-RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 40.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Barebone AS V7-P5G41E ID1 CPU E3400, 4GB RAM, 500GB HDD, Asus DVD-RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка