ASUS B53E-SO118/8GB (BLACK) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS B53E-SO118/8GB (BLACK) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz

34.999,00 ден.   Спореди

ASUS B53E-SO118/8GB (BLACK) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3MB Cache) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetoo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS B53E-SO118/8GB (BLACK) - Intel i5 2430M (2.4GHz/Turbo 3.0GHz, 3MB Cache) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 4cell 4400 Boston Sonata (7.0hrs battery life), Intel HM65 chipset, 2MPix WebCam, Fingerprint reader, Spill proof KB, 56k Modem, GLAN, HDMI 1.3, Display Port 1.1, 5-in-1 card reader, 3xUSB (1xUSB3.0), ExpressCard, eSATA, Docking Station, Carry Case, Mouse, 15.6" non-glare HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка