ASUS B53E-SO117 (BLACK) - Intel i7 2620M DC (2.7GHz / 4MB Cache

ASUS B53E-SO117 (BLACK) - Intel i7 2620M DC (2.7GHz / 4MB Cache

39.990,00 ден.   Спореди

ASUS B53E-SO117 (BLACK) - Intel i7 2620M DC (2.7GHz / 4MB Cache, TurboBoost up to 3.4GHz, 35w) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS B53E-SO117 (BLACK) - Intel i7 2620M DC (2.7GHz / 4MB Cache, TurboBoost up to 3.4GHz, 35w) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 4cell 4400 Boston Sonata (7.0hrs battery life), Intel HM65 chipset, 2MPix WebCam, Fingerprint reader, Spill proof KB, 56k Modem, GLAN, HDMI 1.3, Display Port 1.1, 5-in-1 card reader, 3xUSB (1xUSB3.0), ExpressCard, eSATA, Carry Case, 15.6" non-glare HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка