ASUS A54C-TB31 - Intel i3 2330M (2.2GHz/3MB Cache) CPU

ASUS A54C-TB31 - Intel i3 2330M (2.2GHz/3MB Cache) CPU

25.499,00 ден.   Спореди

ASUS A54C-TB31 - Intel i3 2330M (2.2GHz/3MB Cache) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS A54C-TB31 - Intel i3 2330M (2.2GHz/3MB Cache) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM76 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB ports, Black Texture, Windows 7 Home Premium, 15.6" HD LED (1366x768) Glare, 16ms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка