ASUS A52JT-SX364/4GB (Blue/Silver) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

ASUS A52JT-SX364/4GB (Blue/Silver) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

30.000,00 ден.   Спореди

ASUS A52JT-SX364/4GB (Blue/Silver) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI Radeon HD6370 1GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Blu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.000,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS A52JT-SX364/4GB (Blue/Silver) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI Radeon HD6370 1GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 4400, Webcam, HDMI, DDR3, DirectX 11 (ID 1C - Glossy Dark Blue Cover, Matt Titanium Gray C part with Wave KB), 15.6" HD LED (1366x768), Blue/Silver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка