ASUS 27 Wide VE278N Panel Size: Wide Screen 27.0 Full HD 1920 x 1080 resolution

ASUS 27 Wide VE278N Panel Size: Wide Screen 27.0 Full HD 1920 x 1080 resolution

13.999,00 ден.   Спореди

ASUS 27 Wide VE278N Panel Size: Wide Screen 27.0 Full HD 1920 x 1080 resolution, 50.000.000:1 ASUS Smart Contrast Ratio and 5ms quick response time,True Resolution : 1920x1080, Pixel Pitch : 0.311mm, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 27 Wide VE278N Panel Size: Wide Screen 27.0 Full HD 1920 x 1080 resolution, 50.000.000:1 ASUS Smart Contrast Ratio and 5ms quick response time,True Resolution : 1920x1080, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 300 cd/m2, Contrast Ratio (Max) : 1200:1, Viewing Angle (CR>=10) : 170(H)/160(V), Display Colors : 16.7M, D-Sub, DVI-D, Accessories: DVI cable, VGA cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card, P/N: 90LMB5101T00021C- AS VE278N BK/2MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка