ASUS 24" Wide VS247NR

8.424,00 ден.   Спореди

ASUS 24`` Wide VS247NR
• Black
• Full HD 1080p Display
• True Resolution : 1920x1080
• Brightness(Max) : 250 cd/2
• Response Time : 5ms
• Viewing Angle (CR>=10) : 170°(H)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.424,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 24`` Wide VS247NR
• Black
• Full HD 1080p Display
• True Resolution : 1920x1080
• Brightness(Max) : 250 cd/2
• Response Time : 5ms
• Viewing Angle (CR>=10) : 170°(H)/160°(V) Display Colors : 16.7M
• Signal Input : D-Sub
• DVI-D
• Accessories: DVI cable
• VGA cable
• Power cord

Дијагонала 24'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка