ASUS 24" Wide VP247HA with Stereo Speakers 1.5W x 2, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm, Display Surface: Non-glare, Pixel Pitch: 0.2715mm, Brightness: 250 cd/m

9.874,00 ден.   Спореди

ASUS 24`` Wide VP247HA with Stereo Speakers 1.5W x 2
• Panel Size: Wide Screen 23.6``(59.9cm) 16:9
• True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.874,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 24`` Wide VP247HA with Stereo Speakers 1.5W x 2
• Panel Size: Wide Screen 23.6``(59.9cm) 16:9
• True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm
• Display Surface: Non-glare
• Pixel Pitch: 0.2715mm
• Brightness: 250 cd/m2
• Contrast Ratio: 3000:1
• ASUS Smart Contrast Ratio: 100000000:1
• Viewing Angle: 178°(H)/178°(V)
• Response Time: 5ms (Gray to Gray)
• I/O Ports: HDMI x 1
• D-Sub x 1
• VESA Wall Mounting : 100x100mm
• Accessories: VGA cable
• Audio cable
• Power cord

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка