ASUS 24" Wide VN247HA with Stereo Speakers 2W x 2, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9: True Resolution: 1920x1080 (FHD), Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm, Pixel Pitch: 0.2715mm, Brightness: 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio: 8

10.179,00 ден.   Спореди

ASUS 24`` Wide VN247HA with Stereo Speakers 2W x 2
• Panel Size: Wide Screen 23.6``(59.9cm) 16:9: True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm
• Pixe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.179,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 24`` Wide VN247HA with Stereo Speakers 2W x 2
• Panel Size: Wide Screen 23.6``(59.9cm) 16:9: True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Viewing Area(HxV): 521.28 x 293.22 mm
• Pixel Pitch: 0.2715mm
• Brightness: 250 cd/m2
• ASUS Smart Contrast Ratio: 80000000:1
• Viewing Angle: 178°(H)/178°(V)
• Response Time: 5ms (Gray to Gray)
• Display Colors: 16.7M
• I/O Ports: HDMI x 2
• D-Sub x 1
• VESA Wall Mounting: 100x100mm
• Accessories: VGA cable
• Audio cable
• Power cord
• HDMI-to-DVI cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка