ASUS 23" Wide VC239H-W (White) with Stereo Speakers: 1,5W x 2, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Display Surface Non-glare, Pixel Pitch: 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, Contrast Ratio (Max): 1000:1, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 80000000:1

10.688,00 ден.   Спореди

ASUS 23`` Wide VC239H-W (White) with Stereo Speakers: 15W x 2
• True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Surface Non-glare
• Pixel Pitch: 0.2652mm
• Brightness(Max) : 250 cd/m2 Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.688,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 23`` Wide VC239H-W (White) with Stereo Speakers: 15W x 2
• True Resolution: 1920x1080 (FHD)
• Display Surface Non-glare
• Pixel Pitch: 0.2652mm
• Brightness(Max) : 250 cd/m2
• Contrast Ratio (Max): 1000:1
• ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR): 80000000:1
• Viewing Angle: 178°(H)/178°(V)
• Response Time: 5ms
• Display Colors: 16.7M
• HDCP support
• I/O Ports: HDMI x 1
• D-Sub x 1
• DVI-D x 1
• Chassis Colors: White
• VESA Wall Mounting: 100x100mm
• Accessories: DVI cable
• VGA cable
• Power cord
• Quick start guide

Дијагонала 23'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка