ASUS 20" Wide VT207N

10.900,00 ден.   Спореди

ASUS 20`` Wide VT207N
• Touch Screen 10-point multi-touch
• Panel Size: Wide Screen 19.5``(49.5cm) 16:9
• True Resolution: 1600x900
• Brightness: 200 cd/m2
• Contrast Ratio: 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 20`` Wide VT207N
• Touch Screen 10-point multi-touch
• Panel Size: Wide Screen 19.5``(49.5cm) 16:9
• True Resolution: 1600x900
• Brightness: 200 cd/m2
• Contrast Ratio: 100000000:1
• Viewing Angle: 170°(H)/160°(V)
• Response Time: 5ms
• Display Colors: 16.7M
• I/O Ports: D-Sub x1
• DVI-D x 1
• Chassis Colors: Black
• Accessories: VGA cable
• Power cord
• USB cable

Дијагонала 20'' Inches
Екран на допир Yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка