ASUS 19 Wide VH197DR	1050	5	nemaSpire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5 External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: VIA VL700

ASUS 19 Wide VH197DR 1050 5 nemaSpire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5 External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: VIA VL700

4.690,00 ден.   Спореди

ASUS 19 Wide VH197DR, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 19 Wide VH197DR, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 18,5 Wide, Anti-Glare, P/N: AS VH197DR BK/5MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка