ASUS 1215P-BLK017W - Intel Atom N550 Dual Core (1.5GHz

ASUS 1215P-BLK017W - Intel Atom N550 Dual Core (1.5GHz

18.990,00 ден.   Спореди

ASUS 1215P-BLK017W - Intel Atom N550 Dual Core (1.5GHz, 1MB) CPU, 2GB DDR3 RAM, 250GB HDD, Intel GMA 3150 VGA, Bluetooth 3.0, WEB Camera, 6 cells 4400mAh 47W/h up to 7hrs Battery, 3x USB 2.0, 1x VGA,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 1215P-BLK017W - Intel Atom N550 Dual Core (1.5GHz, 1MB) CPU, 2GB DDR3 RAM, 250GB HDD, Intel GMA 3150 VGA, Bluetooth 3.0, WEB Camera, 6 cells 4400mAh 47W/h up to 7hrs Battery, 3x USB 2.0, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in, 1x Audio out, Dual Core, DDR3, 500GB webstorage, WiFi 802.11n, 12.1" WXVGA(1366x768) HD Glare LED, Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка