ASUS 1015PX-WHI021W - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz

ASUS 1015PX-WHI021W - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz

14.990,00 ден.   Спореди

ASUS 1015PX-WHI021W - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz, 1MB) CPU, 2GB DDR3 RAM, 320GB HDD, Intel GMA 3150 VGA, Bluetooth 3.0, WEB Camera, 6 cells 5200mAh 56W/h up to 11hrs Battery, 3 x USB 2.0, 1x V...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 1015PX-WHI021W - Intel Atom N570 Dual Core (1.66GHz, 1MB) CPU, 2GB DDR3 RAM, 320GB HDD, Intel GMA 3150 VGA, Bluetooth 3.0, WEB Camera, 6 cells 5200mAh 56W/h up to 11hrs Battery, 3 x USB 2.0, 1x VGA, 1x SD/MMC card reader(SDHC), 1x Audio in, 1x Audio out, DDR3, Dual Core CPU, Long battery life, 10.1" WSVGA(1024x600) Anti-glare LED, White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

I’m a Dodz fan as well. These flowers are super creative! Love how you embossed them and sanded them. It adds some really nice texture. Thanks for sharing th81##i230;I&&82s7;m off to give it a try!