Asus 1011CXRF-RBK301 W7S N2600 10,1" 320GB 2GB, Black

13.919,00 ден.   Спореди

Asus 1011CXRF-RBK301 W7S N2600 10,1" 320GB 2GB, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.919,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus 1011CXRF-RBK301 W7S N2600 10,1" 320GB 2GB, Black

Рам капацитет 2 GB
Дијагонала 10.1'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка