ASUS 1008HA-BLK034S - Intel ATOM N280 (1,66GHz) CPU

ASUS 1008HA-BLK034S - Intel ATOM N280 (1,66GHz) CPU

14.990,00 ден.   Спореди

ASUS 1008HA-BLK034S - Intel ATOM N280 (1,66GHz) CPU, 1GB DDR2, 250GB HDD + 500G EeeStorage, WiFi 802.11n, Bluetooth 2.0, WEB Camera 1.3M, 3 cells 2900mAh Polymer up to 5.5hrs Battery, 2x USB 2.0 - 1x ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 1008HA-BLK034S - Intel ATOM N280 (1,66GHz) CPU, 1GB DDR2, 250GB HDD + 500G EeeStorage, WiFi 802.11n, Bluetooth 2.0, WEB Camera 1.3M, 3 cells 2900mAh Polymer up to 5.5hrs Battery, 2x USB 2.0 - 1x Mini Display - 1x SD/MMC card reader(SDHC) - 1x Audio in - 1x Audio out, Extra Slim, Windows 7 Starter, 10" WSVGA(1024x600) Glare LED, Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка