ASUS 1001PXD-WHI025W - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU

ASUS 1001PXD-WHI025W - Intel ATOM N455 (1.66GHz) Intel PineTrail CPU

10.990,00 ден.   Спореди

1x SD/MMC card reader(SDHC) 1x Audio in/out, DDR3, Texture Coating, 10.1" WSVGA(1024x600) Anti-glare LED, White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1x SD/MMC card reader(SDHC) 1x Audio in/out, DDR3, Texture Coating, 10.1" WSVGA(1024x600) Anti-glare LED, White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка