ASROCK PV530-ITX, VIA® PV530 Processor

2.726,00 ден.   Спореди

ASROCK PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports ASROCK PV530-ITX
• VIA® PV530 Processor (1.8 GHz)
• Solid Capacitor for CPU power
• Supports D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports ASROCK PV530-ITX
• VIA® PV530 Processor (1.8 GHz)
• Solid Capacitor for CPU power
• Supports DDR3 / DDR2 memory
• Integrated VIA® Chrome9 HD DX9 Graphics
• DirectX 9.0
• Max. shared memory 512MB
• Supports ASRock Instant Boos
• Instant Flash
• OC Tuner
• OC DNA
• ErP/EuP Ready

more info: http://www.asrock.com/mb/VIA/PV530-ITX/?cat=Specifications

Онборд графичка yes
Магистрала 1066 MHz
Чипсет VIA® VX900
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка