ASROCK P67 PRO

ASROCK P67 PRO

4.490,00 ден.   Спореди

ASROCK P67 PRO, LGA 1155, Intel P67, 4xDDR3 2133MHz, 3x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 4 x SATA3 6.0 Gb/s (0, 1, 10, 5), 1 x IEEE 1394, Audio HD 7.1 channel (ALC892), Giga...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK P67 PRO, LGA 1155, Intel P67, 4xDDR3 2133MHz, 3x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 4 x SATA3 6.0 Gb/s (0, 1, 10, 5), 1 x IEEE 1394, Audio HD 7.1 channel (ALC892), Gigabit LAN 10/100/1000, Premium Blu-ray audio support, 8x USB 2.0 ports on board 6x additional USB 2.0 via header, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи