ASROCK P4I945GC

ASROCK P4I945GC

2.590,00 ден.   Спореди

ASROCK P4I945GC, S478, Intel 945GC, Intel ICH7, 800/533, Dual Channel 2xDDR2 - 667, Intel Graphics Media Accelerator 950 DX 9.0 VGA, Pixel Shader 2.0 max. 224MB (shared), Gigabit LAN 10/100/1000, HD 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK P4I945GC, S478, Intel 945GC, Intel ICH7, 800/533, Dual Channel 2xDDR2 - 667, Intel Graphics Media Accelerator 950 DX 9.0 VGA, Pixel Shader 2.0 max. 224MB (shared), Gigabit LAN 10/100/1000, HD 8 channel (ALC888), 1x PCI Express x16 1x PCI Express x1, 4x SATA2 (1x ATA100 IDE) (1x ATA133 IDE), M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи