ASROCK N68C- UCC /BULK

ASROCK N68C- UCC /BULK

2.399,00 ден.   Спореди

ASROCK N68C- UCC /BULK, NVIDIA GeForce 7025, System Hyper Transport 2000 MT/s, Memory Dual Channel 2xDDR3 - 1600, Graphic card Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK N68C- UCC /BULK, NVIDIA GeForce 7025, System Hyper Transport 2000 MT/s, Memory Dual Channel 2xDDR3 - 1600, Graphic card Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max. shared memory 256MB, Graphic slot 1x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 4x SATA2 (0,1,0+1,5) (1x ATA133 IDE), Audio ALC662 6-CH(HD), Lan 10/100 Realtek, Phenom II X6 6-Core CPU Ready, Supports UCC feature (Unlock CPU Core), M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка