ASROCK H61M-VS

ASROCK H61M-VS

2.490,00 ден.   Спореди

ASROCK H61M-VS, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 2xDDR3 - 1333, 1 x PCI Express 2.0 x16 slot (blue @ x16 mode), 1 x PCI Express 2.0 x1 slot, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/30...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK H61M-VS, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 2xDDR3 - 1333, 1 x PCI Express 2.0 x16 slot (blue @ x16 mode), 1 x PCI Express 2.0 x1 slot, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Pixel Shader 4.1, DirectX 10.1, max. 1759MB (shared) Supports D-Sub, Audio 5.1 CH HD Audio (VIA® VT1705 Audio Codec), Atheros® PCIEx1 LAN AR8152 10/100 Ethernet, 6x USB 2.0 ports on board 4x additional USB 2.0 via header, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи