ASROCK H61DEL

ASROCK H61DEL

2.999,00 ден.   Спореди

ASROCK H61DEL, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 2xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 5x PCI Express 2.0 x1, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Dual VGA Output options: D-Su...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK H61DEL, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 2xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 5x PCI Express 2.0 x1, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Dual VGA Output options: D-Sub and HDMI, Audio 5.1 CH HD Audio (VIA® VT1705 Audio Codec), LAN Gigabit LAN 10/100/1000, 6x USB 2.0 ports on board 4x additional USB 2.0 via header, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи