ASROCK G41M-VS3 R2.0/BULK

ASROCK G41M-VS3 R2.0/BULK

2.890,00 ден.   Спореди

ASROCK G41M-VS3 R2.0/BULK, LGA 775, Intel® G41 + ICH7 Chipsets, Supports FSB1333/1066/800/533 MHz CPUs, Supports Dual Channel DDR3 1333(OC)/1066/800, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB; Dual Chan...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK G41M-VS3 R2.0/BULK, LGA 775, Intel® G41 + ICH7 Chipsets, Supports FSB1333/1066/800/533 MHz CPUs, Supports Dual Channel DDR3 1333(OC)/1066/800, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB; Dual Channel DDR2 800/667/533, 2 x DIMM slots, Max. capacity up to 8GB, Intel® Graphics Media Accelerator X4500, Pixel Shader 4.0, DirectX 10, Max. shared memory 1759MB, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI slot, 4 x SATAII 3.0 Gb/s connectors, 10/100 Ethernet, 5.1 CH HD Audio, I/O Panel: 1 x Serial Port: COM1, 1 x VGA Port, 4 x Ready-to-Use USB 2.0 Ports, 1 x RJ-45 LAN Port with LED, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка