Asrock CoreHT 231D/B Black

28.628,00 ден.   Спореди

Asrock CoreHT 231D/B Black, Intel Core i3-2310M, 500GB 7200rpm HDD, 4GB DDR3, 500GB, Intel HD Graphics 3000, Wireless LAN 802.11n, Gigabit LAN, HD Audio 7.1 with THX TruStudio Pro, Remote Controller, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 28.628,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asrock CoreHT 231D/B Black, Intel Core i3-2310M, 500GB 7200rpm HDD, 4GB DDR3, 500GB, Intel HD Graphics 3000, Wireless LAN 802.11n, Gigabit LAN, HD Audio 7.1 with THX TruStudio Pro, Remote Controller, Front: 2x USB 3.0 & 1x MIC & 1x Headphone, Rear: 1x D-Sub VGA & 4x USB 2.0 & 2x USB 3.0 & 1x eSATA3 & 1x S/PDIF & 1x HDMI 1.4a

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка