Aspirator Beko CTB6470 B

Aspirator Beko CTB6470 B

4.990,00 ден.   Спореди

Aspirator Beko CTB6470 B , Vgraden aspirator , Color: Silver ,Moknost  750cm/3 , Dva motora, Aluminium Filter ,450W. 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aspirator Beko CTB6470 B , Vgraden aspirator , Color: Silver ,Moknost  750cm/3 , Dva motora, Aluminium Filter ,450W. 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи