ASN 15HD PLUS Безжична светилка-рефлектор

9.794,00 ден.   Спореди

Цврста, светилка-рефлектор со полнач и држач. Полнењето работи преку вграден полнач за батериите да не се оштетат по долгата употреба. 4-ЛЕД диоди се монтирани под рефлекторот за да обезбедат подобро ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.794,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Цврста, светилка-рефлектор со полнач и држач. Полнењето работи преку вграден полнач за батериите да не се оштетат по долгата употреба. 4-ЛЕД диоди се монтирани под рефлекторот за да обезбедат подобро осветлување на вашиот пат. Може да се користи и со ракавици за против пожар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка