Ariston Susara TCM 711,Mexanicki Programator ,Kondenzatorska,Max 7 Kg , Vreme 105 min, 7 Programa , skraten program za susenje , Dimenzii 85x59,5x58,4

15.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64148 - Ariston Susara TCM 711,Mexanicki Programator ,Kondenzatorska,Max 7 Kg , Vreme 105 min, 7 Programa , skraten program za susenje , Dimenzii 85x59,5x58,4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64148 - Ariston Susara TCM 711,Mexanicki Programator ,Kondenzatorska,Max 7 Kg , Vreme 105 min, 7 Programa , skraten program za susenje , Dimenzii 85x59,5x58,4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка