ARISTON SG 10L OR-PRO R10/3

3.499,00 ден.   Спореди

ВИСОКО МОНТАЖЕН БОЛЈЕР КАПАЦИТЕТ 10Л ПРИТИСОК 0.8БАР МОЌНОСТ 1200W Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВИСОКО МОНТАЖЕН БОЛЈЕР КАПАЦИТЕТ 10Л ПРИТИСОК 0.8БАР МОЌНОСТ 1200W Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи