ARIELLI LED-4018HD SMART

ARIELLI LED-4018HD SMART

14.999,00 ден.   Спореди

40"(102CM) HD READY LED ТЕЛЕВИЗОР ANDROID TV РЕЗОЛУЦИЈА 1366X768 ВТРАДЕН WI-FI ТЈУНЕР DVB-T,DVB-C AUDIO/VIDEO КОНЕКЦИЈА HDMI,SCART,RCA,VGA,COMPONENT,USB ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ Стандардна гаранција 12 месец...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102CM) HD READY LED ТЕЛЕВИЗОР ANDROID TV РЕЗОЛУЦИЈА 1366X768 ВТРАДЕН WI-FI ТЈУНЕР DVB-T,DVB-C AUDIO/VIDEO КОНЕКЦИЈА HDMI,SCART,RCA,VGA,COMPONENT,USB ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка