Aresze Logo M219B, Color box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel , HTPC Case, Side fan for HI-Efficiency Ventilation ,ARESZE Power Supply

3.999,00 ден.   Спореди

Aresze Logo M219B, Color box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel , HTPC Case, Side fan for HI-Efficiency Ventilation ,ARESZE Power Supply


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo M219B, Color box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel , HTPC Case, Side fan for HI-Efficiency Ventilation ,ARESZE Power Supply

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Desktop
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка