Aresze Logo LCD Case 7225B, Color Box, 2*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SS

4.560,00 ден.   Спореди

Aresze Logo LCD Case 7225B, Color Box, 2*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bea...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.560,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo LCD Case 7225B, Color Box, 2*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V version, Active PFC (>0.99), high effic

Уреди за напојување 350 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка