Aresze Logo 9100B, Color Box, 4*12CM LED+1*12CM Black Color fan, full black cases, tool less design, 600ALB(NVIDIA SLI&80PLUS), real 450w ,550w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Complia

6.999,00 ден.   Спореди

Aresze Logo 9100B, Color Box, 4*12CM LED+1*12CM Black Color fan, full black cases, tool less design, 600ALB(NVIDIA SLI&80PLUS), real 450w ,550w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dua...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo 9100B, Color Box, 4*12CM LED+1*12CM Black Color fan, full black cases, tool less design, 600ALB(NVIDIA SLI&80PLUS), real 450w ,550w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V version, Active PFC (>0.99),

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 450 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка