Aresze Logo 7205B, Color Box, 1*14cm LED top fan, 1*12cm LED front fan, and 1*12cm black fan , full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-fl

4.499,00 ден.   Спореди

Aresze Logo 7205B, Color Box, 1*14cm LED top fan, 1*12cm LED front fan, and 1*12cm black fan , full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Bl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo 7205B, Color Box, 1*14cm LED top fan, 1*12cm LED front fan, and 1*12cm black fan , full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V version, Active PF

Уреди за напојување 300 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка