Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue  LED Dual-Ball bearing fan  provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V

Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V

3.965,00 ден.   Спореди

Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.965,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo 7203B, Color Box, 3*12CM LED Color fan+1*12cm black, full black cases, 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 12V version, Active PFC (>0.99), high efficiency (>8

Уреди за напојување 350 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка