Aresze Logo 0928B, Color Box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel, Built-in Media LAB LCD Module(Windows 7 ready), 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan

8.920,00 ден.   Спореди

Aresze Logo 0928B, Color Box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel, Built-in Media LAB LCD Module(Windows 7 ready), 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.920,00 ден.

пред 3 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aresze Logo 0928B, Color Box, All New Brushed Aluminum Material, Stylish front Panel, Built-in Media LAB LCD Module(Windows 7 ready), 450ALA(NVIDIA SLI&80PLUS), real 350w ,450w peak ,20+4pin,6*SATA, High efficient 14cm Blue LED Dual-Ball bearing fan provide best air-flow, Compliant with SSI EPS 1

Уреди за напојување 350 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка