Aqua Pro M 1000 20w потопен филтер 1000литри на час

2.500,00 ден.   Спореди

Наскоро ке биде преведено на македонски јазик
Aqua Pro internal filter M1000, 20 W, 100-180 l
This internal filter works silently and also powerful. It has a power of 20 watt and can be us...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 2.500,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наскоро ке биде преведено на македонски јазик
Aqua Pro internal filter M1000, 20 W, 100-180 l
This internal filter works silently and also powerful. It has a power of 20 watt and can be used for aquariums from 100 to a maximum capacity of 180 l. The filtering of the water and the supplying with oxygen can be done at the same time.
The water will be cleaned by 2 phases:
The first phase is biological, where the water will be cleaned by a sponge. The second phase works chemically, where the water runs through a special acitve carbon.
The filter also includes different outlets.
The cleaning of the filter body can be done easily because the components can be disassembled, cleaned and assembled again easily..
downloads:
Possible uses
Spare parts
Гаранција: 6 месеци врз доказ за купувањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка