Aqua pro автоматска хранилка, FA-24

2.640,00 ден.   Спореди

Оваа хранилка за риби, не е воопшто комплицирана и е лесна за употреба и за чистење. Можете да поддесите на 12 часови да се хранат рибите или на секои 24 часа.
Количеството на храна (Зрнеста или...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 2.640,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа хранилка за риби, не е воопшто комплицирана и е лесна за употреба и за чистење. Можете да поддесите на 12 часови да се хранат рибите или на секои 24 часа.
Количеството на храна (Зрнеста или лисната) е лесно за контролирање додека пак натрешноста е добра заштита за храната од влага.Хранилката фиксирајте ја над аквариумот наместете ја и стартувајте ја.
Идеална е за одсуство од домот од повеќе денови а исто така можете да ја користите, наместо да ги храните вие секојдневно рибите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка