Aqua Duo Viva ( RL-M4A-E7E3-GP) Liquid VGA cooling system support Sli & Cross fire

Aqua Duo Viva ( RL-M4A-E7E3-GP) Liquid VGA cooling system support Sli & Cross fire

3.559,00 ден.   Спореди

Aqua Duo Viva ( RL-M4A-E7E3-GP) Liquid VGA cooling system support Sli & Cross fire


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.559,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aqua Duo Viva ( RL-M4A-E7E3-GP) Liquid VGA cooling system support Sli & Cross fire

Тип на вентилатор VGA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка