Apple The New iPad 4 White 16GB 4G+Wi-Fi Tablet

Apple The New iPad 4 White 16GB 4G+Wi-Fi Tablet

30.999,00 ден.   Спореди

Apple The New iPad 4 Black 16GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illuminatio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple The New iPad 4 Black 16GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illumination), Bluetooth 4.0 wireless technology, Mac: OS X v10.6.8 or later, Built-in 42.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on WiFi, watching video, or listening to music, MD522 Таблет компјутери Apple www.set.mk 35990 37775 Apple The New iPad 4 Black 16GB 4G+Wi-Fi Tablet 365Apple The New iPad 4 White 16GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illumination), Bluetooth 4.0 wireless technology, Mac: OS X v10.6.8 or later, Built-in 42.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on WiFi, watching video, or listening to music, MD525

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка