Apple The New iPad 3 Black 64GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7" Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-Core A5X Chip with Quad-Core Graphics, 5 Megapixel iSight Camera, 980p Video Recording, Apple iOS 5, 9 Hour Battery Life, MD368LL/A

43.990,00 ден.   Спореди

Apple The New iPad 3 Black 64GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7" Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-Core A5X Chip with Quad-Core Graphics, 5 Megapixel iSight Camera, 980p Video Recording, Apple iOS 5, 9...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 43.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple The New iPad 3 Black 64GB 4G+Wi-Fi Tablet, 9.7" Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-Core A5X Chip with Quad-Core Graphics, 5 Megapixel iSight Camera, 980p Video Recording, Apple iOS 5, 9 Hour Battery Life, MD368LL/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка