Apple MacBook Air (MD231) - Intel i5 (1.8GHz / 2.8GHz TurboBoost) CPU

Apple MacBook Air (MD231) - Intel i5 (1.8GHz / 2.8GHz TurboBoost) CPU

69.900,00 ден.   Спореди

Apple MacBook Air (MD231) - Intel i5 (1.8GHz / 2.8GHz TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 128 GB SSD HDD, Web Camera, Internal Microphone, Speakers, Bluetooth 4.0, I...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 69.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple MacBook Air (MD231) - Intel i5 (1.8GHz / 2.8GHz TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 4000 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 128 GB SSD HDD, Web Camera, Internal Microphone, Speakers, Bluetooth 4.0, IEEE 802.11 a/b/g, Battery Li-Po Up to 7 hours wireless web, USB 3.0, HDMI, Memory Slot Card, VGA, OS X Lion, 13.3" LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка