Apple iPad 2 White 64GB Wi-Fi Tablet

Apple iPad 2 White 64GB Wi-Fi Tablet

42.640,00 ден.   Спореди

Apple iPad 2 White 64GB Wi-Fi Tablet, 9.7" Color LCD Touchscreen, 1024x768, 10 Hour Battery Life, MC981LL/A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 42.640,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple iPad 2 White 64GB Wi-Fi Tablet, 9.7" Color LCD Touchscreen, 1024x768, 10 Hour Battery Life, MC981LL/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка