Apple iPad 16GB

Apple iPad 16GB

25.422,00 ден.   Спореди

Apple iPad 16GB, 9.7" Multi-Touch LED Wi-Fi / 3G, UMTS HSDPA GSM BT + EDR Technology Up to 10 hours, Battery, S-MC349LL/A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.422,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple iPad 16GB, 9.7" Multi-Touch LED Wi-Fi / 3G, UMTS HSDPA GSM BT + EDR Technology Up to 10 hours, Battery, S-MC349LL/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка