Aperol 2

560,00 ден.   Спореди

Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 351194
UPC: 8002230000302
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 11
Потекло : Италија
Категорија : Битер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 560,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 351194
UPC: 8002230000302
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 11
Потекло : Италија
Категорија : Битер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи