Apacer SO DIMM DDRAM III, PC12800, 1600MHz, 2GB per laptop

672,00 ден.   Спореди

Apacer SO DIMM DDRAM III, PC12800, 1600MHz, 2GB per laptop


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 672,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apacer SO DIMM DDRAM III, PC12800, 1600MHz, 2GB per laptop

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка